فروش ویژه چرم مصنوعی براق

چرم مصنوعی براق از جمله چرمهایی است که در صنعت چرم ، به مرور در بعضی موارد و برای استفاده در بعضی محصولات مثل کیف، کفش، مانتو و… جایگزینی برای چرم طبیعی شده است، چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی دارای تنوع بیشتر، مقاومت بالاتر، همچینین قیمت مناسب و در بعضی مواقع قیمت ارزان موجود است. مهم ترین تفاوت چرم طبیعی با مصنوعی در مواد اولیه به کار رفته در در چرم مصنوعی و همچنین نحوه تولید این نوع چرم است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 

چرم مصنوعی براق

نحوه تولید چرم مصنوعی

برای تولید چرم صنعتی براق دو روش تر و خشک وجود دارد.

روش خشک تولید چرم مصنوعی:

عمده ترین علت تولید چرم با این روش برای پوشش دهی قطعات تو خالی که دارای ظاهر پیچیده است.

در این روش قطعه را در کوره تا رسیدن به دمای 500 درجه قرار میدهیم. سپس قطعه را از کوره خارج کرده و به محلل پوشش دهی میبریم و در این مدت دمای آن کاهش پیدا میکند.

درمرحله بعدی قطعه وارد محفظه ای میشود که شامل پایداری کننده، حرارتی، پرکننده و موارد دیگر است و قابلیت چرخش دارد.

پس از وارد شدن به محفظه ی مذکور شروع به چرخیدن میکند و پودر PVC به سطوح آن میچسبد.

روش تر:

این روش با توجه به مواد شیمیایی که برای تهیه ورق های منعطف و چندلایه مورد استفاده قرار میگرد به دو روش تولید میشود.

در روش تر برای چرم مصنوعی پلی یورتان که میتوان چرم مصنوعی براق را نوعی از این چرمها به شمار آورد ، ورقه های جند لایه از جنس های تریکو و لایه هاییی از مواد شیمیایی بر پایه پلی وینیل کلیرد و یا پلی یورتان تشکیل میشود که این لایه هه با حلال های مانند تولین مخلوط شده و سپس به کوره هایی با دمای 140 یا 150 درجه سانتی گراد وارد میشوند. حلال پس از عبور از کوره تبخیر و چرم مصنوعی به دست می آید.

 

چرم مصنوعی براق

قیمت فروش چرم مصنوعی

تولید کنندگان و کارخانه های تولید چرم مصنوعی براق با تولید برند هایی معروف چرم مصنوعی عمدتا در ایران فعالیت میکنند. برای خرید این محصول مراجع متفائتی در سراسر کشور قرار دارد که شما میتوانید با مراجعه به آنها محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

شما مشتریان عزیز باید درنظر داشته باشید که چرم مصنوعی براق به صورت های متفاوتی عرضه میشوند. وآنها داری تنوع ظاهری و کیفی بسیار بالایی هستند. و تولید ایکس به روش های مختلفی صورت میگرد که این موضوع در قمیت آن ها بی اثر نیست.

با این حال شما عزیزان با مراجعه به فروشگاه های سرار کشور میتوانید قیمت محصول چرم مصنوعی خود را به دست آورده و اقدام به خرید آن کنید.
و یا جهت کسب اطلاعات و استعلام قیمت و موجودی، می توانید با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما