گلدوزی چرم مصنوعی با قیمت مناسب

چرم مصنوعی به دلیل دوام و ماندگاری بالا همچنین بافت شکیل و زیبا در صنایع متعددی کاربرد دارد. گلدوزی چرم مصنوعی، زیبایی و جلوه زیباتری به این محصول می‌دهد. برای تهیه چرم گلدوزی شده از طرح های متنوعی استفاده شده تا سلیقه‌های مختلف را پوشش داده و رضایت آن‌ها را جلب نمایند. رنگ‌بندی های متفاوت چرم مصنوعی، موجب تنوع در چرم گلدوزی نیز شده است.

 

گلدوزی چرم مصنوعی

کاربرد چرم گلدوزی شده

گلدوزی چرم مصنوعی به کمک دستگاه‌ها و تجهیزات مختلفی انجام می شود. این کار علاوه بر زیبایی خاص و منحصر به‌فردی که به چرم می‌دهد، دوام و ماندگاری این محصول را نیز بالا خواهد برد. برای انجام این کار روی چرم باید سطح زیرین این محصول، را آستر کشی نمود. همین امر موجب استحکام و مقاومت بیشتر چرم خواهد شد.

همانطور که اشاره شد این مدل از چرم  آن را به محصولی لوکس و شیک تبدیل می‌کند. بر همین اساس از این نمونه چرم در تولید بسیاری از محصولات استفاده می‌‌شود. روکش بعضی از صندلی‌های خودرو از چرم گلدوزی شده تهیه شده است. در نگاه اول می‌توان تفاوت این نوع روکش صندلی را با نمونه های ساده آن به خوبی مشاهده نمود.

برخی تولیدکنندگان مبل چرمی در تهیه مبل‌های اسپرت و لوکس از چرم گلدوزی‌ شده استفاده می‌کنند. صندلی ناهارخوری آشپزخانه نیز با استفاده از چرم گلدوزی، جلوه زیباتری پیدا می‌کند. کیف‌های زنانه‌ای که با استفاده از چرم گلدوزی تولید می‌شوند، از محبوبیت خاصی در بازار‌فروش برخوردار هستند. این نوع کیف زنانه نسبت به کیف‌های چرمی ساده، زیبایی خاص‌تری دارد. البته کاربرد چرم مصنوعی گلدوزی، شامل طیف وسیعی از محصولات چرمی می‌شود که ما به همین چند نمونه اکتفا می‌کنیم.

 

گلدوزی چرم مصنوعی

قیمت چرم مصنوعی گلدوزی

کاربردهای متفاوت گلدوزی چرم مصنوعی در صنایع مختلف، تقاضا برای خرید این محصول را بالا برده است. خوشبختانه تولیدکنندگان داخلی چرم مصنوعی ، این چرم پرکاربرد را در بالاترین سطح کیفی تولید و روانه بازار فروش می‌کنند. به همین دلیل نیاز بازار داخلی کشور تامین و از واردات نمونه‌های خارجی بی‌نیاز هستیم.

اگر می‌خواهید چرم مصنوعی گلدوزی را با قیمت واقعی آن خریداری نمائید، به سراغ عرضه‌کنندگان مستقیم این محصول بروید. این مراکز محصول مورد نظر و درجه یک را با حداقل قیمت در اختیار شما قرار می‌دهند. به این نکته نیز باید توجه نمود که قبل از خرید این مدل ، با برندهای معتبر و شناخته شده‌‌ای که در زمینه تولید این محصول فعالیت می‌کنند، آشنا شده و چرم مورد نظر خود را از بین آن برندها انتخاب نمائید.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید، ثبت سفارش و خرید عمده انواع چرم مصنوعی با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما